Бугенвілея, d 32

Бугенвілея, d 32

В наявності
Вік: 24 років
Висота: 70 см
Розмір горшку: 32 см
6 500 грн
КУПИТИ
Бугенвілея, d 32
 
Бугенвілея, d 32
 
Бугенвілея, d 32
 
Бугенвілея, d 32
 
Бугенвілея, d 32
 

Бугенвілея, 24 роки

лат. Bougainvillea glabra

Бугеннвілея – це рід тернистих декоративних лоз, кущів і дерев з квіткоподібними прилистниками, які часто плутають із квітами. На сьогодні виділяють близько 18 видів бугенвілей у роді. У природі рослини активно ростуть у Південній Америці, займають території від Бразилії до Еквадору і Південної Аргентини. Види, що плетуться, виростають від 1 до 12 м, часто чіпляючись своїми шипами за інші рослини. Шипи ззовні у чорній, восковій речовині.

Бугенвілея –це вічнозелені рослини в регіонах, де спостерігається велика кількість опадів протягом усього року, або листопадні в регіонах, де клімат досить сухий. Квітка рослини маленька і зазвичай біла, але кожен кластер з трьох кольорів оточений трьома або шістьма приквітками дуже яскравих кольорів (рожевий, білий, червоний, пурпуровий, фіолетовий, помаранчевий, жовтий), що помилково вважають квіткою.

Bougainvillea glabra часто називають «паперовою квіткою», оскільки приквітки дуже тонкі, схожі на паперові. Плід – вузька п'ятипелюсткова чашечка.

Бугенвілея – популярна декоративна рослина в районах із теплим кліматом, посухостійкість робить її ідеальною рослиною для теплого клімату протягом усього року. Крім того, завдяки високій солестійкості бугенвілея – чудовий вибір для посадження у берегових районах. Тому часто це красиве дерево можна спостерігати на морських узбережжях.

Темпи росту бугенвілеї варіюються від повільного до швидкого, залежно від сорту. Вони, як правило, ростуть протягом усього року в екваторіальних регіонах. В інших місцях рослини сезонні, з циклами цвітіння зазвичай від чотирьох до шести тижнів. Бугенвілею найкраще вирощувати в досить сухому грунті, під яскравим прямим сонцем. Її можна легко розмножувати за допомогою живцювання.

Бугенвілею дуже люблять майстри і любителі бонсай. Рослина не дуже вимоглива до умов утримання, і, звичайно ж, її цвітіння не може не зачепити за живе творця.


Важливо про наші бонсай

Це ексклюзивний бонсай, виконаний майстром в одному екземплярі. Фото на сайті повністю відповідає реальному вигляду дерева, яке Ви можете купити в теплиці Клубу бонсай, замовивши на сайті або телефоном. Ми завжди радимо за можливості приїжджати до нас для того, щоб обрати саме своє дерево бонсай наживо, тому що навіть найкраще фото не передає реальної краси рослини.

ДО ЦЬОГО ТОВАРУ КЛУБ БОНСАЙ РЕКОМЕНДУЄ