Лігіструм мітлоподібний d 15

Лігіструм мітлоподібний d 15

В наявності
Вік: 7 років
Висота: 25 см
Розмір горшку: 15 см
375 грн
КУПИТИ
Лігіструм мітлоподібний d 15
 
Лігіструм мітлоподібний d 15
 
Лігіструм мітлоподібний d 15
 
Лігіструм мітлоподібний d 15
 

Бонсай Лігіструм, 7 років

лат. Ligustrum japonicum

Це молоде дерево бонсай виконане в стилі Хокідачі (мітлоподібний стиль), відмінною ознакою якого є правильно сформована мітлоподібна крона і рівний стовбур. Стиль Хокідачі імітує дерева, які ростуть у містах або на безвітряних місцевостях, що дозволяє їм сформувати гарну рівномірну крону.

Лігіструм – це субтропічний вічнозелений чагарник або невелике деревце з ніжним овальним строкатим жовто-зеленим листям. У природі може досягати 2-5 метрів, дуже рідко до 6 метрів. Вид вирізняється дуже гладкою корою зі слабким блиском. Квітне лігіструм всього раз на рік наприкінці літа білими ароматними чотирьохлопасними віночками. Іноді в результаті цвітіння у лігіструма формуються невеликі круглі ягоди.

У природі лігіструми (Ligustrum japonicum) часто трапляються в центральній і південній Японії і Кореї, східній і південно-східній Азії: Індії, Індонезії, Південному Китаї, Тайвані і Японії.


Важливо про наші бонсай

Це ексклюзивний бонсай, виконаний майстром в одному екземплярі. Фото на сайті повністю відображає реальний вигляд дерева, яке Ви можете купити у теплиці Клубу бонсай, замовивши на сайті або телефоном. Ми завжди радимо за можливості приїжджати до нас для того, щоб обрати саме своє дерево бонсай наживо, тому що навіть найкраще фото не передає реальної краси рослини.

ДО ЦЬОГО ТОВАРУ КЛУБ БОНСАЙ РЕКОМЕНДУЄ