м. Київ, вул. В. Жуковського, 22А
info@bonsaiclub.com.ua
Безкоштовна консультація
(067) 508 47 32 (063) 369 09 66
Зворотній дзвінок

Рекомендації з догляду - бонсай Філантус

Опис: Рід філантус дуже численний, форми зростання різноманітні. Це однорічні та багаторічні трави, водорослі, чагарники і дерева. Представники роду поширені в субтропічних і тропічних регіонах світу. У нічний час листя Філантус «засинає», «складається».

Розташування: Світлолюбна рослина. Щоб філантус добре розвивався, його слід розташувати на західних, а краще на східних вікнах, тому що рослина любить помірне освітлення. Філантус теплолюбний, взимку комфортно почувається за температури не нижче 15° С. Приміщення повинно провітрюватися, не можна допускати холодних протягів. Влітку необхідно підтримувати температуру + 26 – 28° С.

Полив: Грунт повинен постійно бути злегка вологим, але не мокрим. Поливайте дерево тоді, коли грунт трохи просихає. Для поливу краще використовувати очищену воду. Неправильний полив може призвести до деформації листків. Влітку бажано обприскувати Філантус відстояною водою.

Удобрювання: Влітку добриво вносять регулярно, 1 раз на 2 тижні. Взимку Філантус підживлюють 1 раз на місяць, використовуючи органічні добрива для бонсай. Корисно обприскувати листя вітамінізованим складом.

Пересадка: Пересадку здійснюють 1 раз на 2 роки навесні. Під час пересадки слід добре оглянути кореневу систему рослини: якщо коріння розрослося і для нього вже замало місця в горщику, то рекомендують перед посадкою зрізати «повсть» кореневої системи. Для пересадки найкраще використовувати грунт в складі акадама + лава / пуміс / цеоліт в співвідношенні 2:1.

Стрижка: За необхідності підстригайте пагони, які ростуть за межами бажаної форми бонсай.

Формування: Можна формувати гілки за допомогою дроту будь-коли.

Купити бонсай Філантус

повернуться