Услуги

Послуги Бонсай Клубу

Ми б дуже хотіли, щоб для кожного з Вас наш Клуб Бонсай був не просто магазином або інтернет-магазином, де Ви купуєте якісні рослини, а й місцем, де Ви завжди можете отримати повний обсяг послуг, необхідну консультацію і допомогу з вибору і догляду за Вашою рослиною.

Ми завжди готові Вам надати наступний перелік послуг:

1. Готель для бонсай

Послуга з догляду за Вашим бонсай на період відпустки або тривалої відсутності. На період Вашої відсутності ми продовжуємо доглядати за бонсай у нашому клубі. За необхідності удобрюємо, поливаємо, підстригаємо. Послуга безкоштовна для клієнтів Клубу Бонсай на період до двох тижнів. Подальший догляд і утримання дерева платні – 50 грн за тиждень. На утримання приймаємо тільки повністю здорові дерева, дерева без шкідників.

2. Пересадка Вашого бонсай

Пересадка бонсай – це один із важливих етапів правильного догляду за бонсай. Пересадку бонсай потрібно робити регулярно, залежно від виду та віку дерева, стану грунту, кореневої системи, розміру горщика. Пересаджувати рослину необхідно в хороший якісний грунт для бонсай.

У Клубі наш фахівець завжди зможе пересадити Ваш бонсай. Вартість послуги залежить від розміру горщика. Точну вартість уточнюйте з фахівцем.

3. Оренда бонсай

Якщо Вам необхідно прикрасити Ваш захід ексклюзивними деревами бонсай, у нашому Клубі бонсай Ви можете замовити послугу Короткострокова Оренда бонсай. Всі бонсай, які є на сайті, можна взяти в оренду, всі вони в наявності. Щодо умов оренди дерев можна дізнатись у менеджерів Клубу бонсай.

4. Безкоштовне упакування бонсай

Кожне обране Вами дерево або товар буде безкоштовно упаковано в стильне упакування і фірмовий пакет.

5. Консультаційна підтримка

Ви завжди можете до нас звертатися з будь-яких питань, які у Вас виникають щодо вибору рослини, догляду за нею. Послуга доступна в будь-який день без вихідних з 10.00 до 19.00.

6. Рослина на замовлення

Ми регулярно (1 раз на 2-3 місяці) їздимо на закупівлю бонсай у різні країни. Це дає нам можливість індивідуально підійти до вимоги кожного окремого клієнта. Якщо Ви хочете розширити свою колекцію саме певним видом дерева, і не змогли знайти його серед наших бонсай, повідомте нас, і ми докладемо максимум зусиль, щоб задовольнити Ваш запит.

7. Кур'єрська доставка

Здійснюється в день замовлення або на наступний день після оформлення замовлення. Кур'єрська доставка в межах міста Київ щодня з 10.00 до 20.00. Вартість доставки по м. Києву – 70 грн, за умови замовлення на суму понад 2500 гривень – безкоштовно. У регіони України ми відправляємо рослини тільки за плюсових температур вночі. Відправляємо товар за допомогою послуг «Нової Пошти». Ми зробимо все можливе, щоб максимально швидко доставити Вам обрану вами рослину.