Євгенія міртолистна, d 35

Євгенія міртолистна, d 35

В наявності
Вік: 22 років
Висота: 65 см
Розмір горшку: 33 см
7 900 грн
КУПИТИ
Євгенія міртолистна, d 35
 
Євгенія міртолистна, d 35
 
Євгенія міртолистна, d 35
 

Євгенія міртолистна, 22 років

(лат. Eugenia myrthifolia)

Це молоде дерево бонсай виконано в стилі Хокідачі (мітлоподібний стиль), відмінною ознакою якого є правильно сформована мітлоподібна крона і рівний стовбур дерева. Стиль Хокідачі імітує дерева, які ростуть у містах або на безвітряних місцевостях, що допомагає сформувати гарну рівномірну крону.

Євгенія міртолистна (Eugenia myrthifolia) – входить до роду цвітучих рослин, що відносяться до великої родини Міртових (лат. Myrtaceae). Ця родина рослин розповсюджена по всьому світу, проте все ж найчастіше зростають у тропічних та субтропічних регіонах. Близько 1100 видів зустрічається в тропіках, особливо в північних Андах, Карибах та Бразилії. Інші центри поширення цих рослин – Нова Каледонія (острів у Тихому океані) та Мадагаскар. Багато видів також зустрічаються у так званому „Старому світі” (Азія, Європа та Африка), вони об’єднані новою класифікацією у вид Сізігіум (лат. Syzygium).

Всі види – дерев’янисті вічнозелені дерева та кущі. Деякі вирощуються з декоративною метою завдяки привабливому блискучому листю, а декілька формують їстівні фрукти, які споживаються сирими, або ж використовуються для приготування варень та джемів.

Вид Євгенія був названий в честь принца Євгенія Савойського.
Рослина має темно-зелене шкірясте блискуче листя. Весною чи літом цвіте білими квітами, проте тільки за умови відносно прохолодної (+10+15) зимовки.  
Євгенія міртолистна, як і деякі інші представники цього виду, виділяє фітонциди ( біологічно активні речовини, що вбивають чи подавляють ріст та розвиток хвороботворних бактерій).


Важливо про наші бонсай

Це ексклюзивний бонсай, виконаний майстром в одному екземплярі. Фото на сайті повністю відображає реальний вигляд дерева, яке Ви можете купити у теплиці Клубу бонсай, замовивши на сайті або телефоном. Ми завжди радимо за можливості приїжджати до нас для того, щоб обрати саме своє дерево бонсай наживо, тому що навіть найкраще фото не передає реальної краси рослини.

ДО ЦЬОГО ТОВАРУ КЛУБ БОНСАЙ РЕКОМЕНДУЄ