В'яз дрібнолистий, d 26

В'яз дрібнолистий, d 26

В наявності
Вік: 18 років
Висота: 47 см
Розмір горшку: 26 см
7 500 грн
КУПИТИ
В'яз дрібнолистий, d 26
 
В'яз дрібнолистий, d 26
 
В'яз дрібнолистий, d 26
 

В'яз дрібнолистий, 18 років 

лат. Ulmus parvifolia

Це дерево сформоване в стилі Shankan  (нахилений стиль). Стовбур нахилений убік під дією вітру, але гілки ростуть рівномірно на всі боки. Верхівка тягнеться вертикально вгору. На стороні нахилу коріння товстіше. Такі рослини трапляються на струмках, ставках або схилах. Дерево майже повністю нахилене до землі під дією природних сил, але намагається піднятися, і продовжує рости. Цей стиль символізує сильну волю до виживання.

Китайський в'яз є одним із видів роду, росте у Східній Азії: Китаї, Індії, Тайвані, Японії, Північної Кореї і В'єтнамі.

У природі це невеликі вічнозелені, іноді напівлистопадні дерева висотою 10-18 метрів. Крона розлога, широка, що досягає в ширину 15-20 метрів.

Листя шкірясте, блискуче, яскраво-зеленого кольору, невеликих розмірів – 2-5 см завдовжки і 1-3 см завширшки. Кора бурого кольору, гладка у молодих дерев і часто потріскана і полущена у більш дорослих. Дрібні квітки зібрані в пучки, плоди – крилатки овальної форми завдовжки 1 см.


Важливо про наші бонсай

Ви можете купити бонсай в теплиці Клубу бонсай, замовивши на сайті або телефоном. Ми завжди радимо за можливості приїжджати до нас для того, щоб обрати саме своє дерево бонсай наживо, тому що навіть найкраще фото не передає реальної краси рослини.

ДО ЦЬОГО ТОВАРУ КЛУБ БОНСАЙ РЕКОМЕНДУЄ