В'яз дрібнолистий, d 35

В'яз дрібнолистий, d 35

В наявності
Вік: 28 років
Висота: 75 см
Розмір горшку: 35 см
15 000 грн
КУПИТИ
В'яз дрібнолистий, d 35
 
В'яз дрібнолистий, d 35
 
В'яз дрібнолистий, d 35
 

Бонсай В'яз дрібнолистий, 28 років

лат. Ulmus parvifolia (Chinese elm)

Це дерево виконане в стилі CHOKKAN (класичний прямий стиль). Цей стиль імітує самотнє дерево, що росте окремо на вільному рівному ландшафті. Стовбур рівний, конусоподібний. Гілки ростуть рівномірно з усіх боків, нижня третина стовбура без гілок. На передній частині стовбур повинен добре проглядатися, тобто всі гілки до верхньої третьої частини дерева видаляють. Бонсай повинен виглядати масивним, тому ми використовуємо дерева з міцним стовбуром. Правильний горщик має прості гладкі форми, з рівними ніжками.

Китайський в'яз є одним із видів роду, росте у Східній Азії: Китаї, Індії, Тайвані, Японії, Північної Кореї і В'єтнамі.

У природі це невеликі вічнозелені, іноді напівлистопадні дерева висотою 10-18 метрів. Крона розлога, широка, що досягає в ширину 15-20 метрів.

Листя шкірясте, блискуче, яскраво-зеленого кольору, невеликих розмірів – 2-5 см завдовжки і 1-3 см завширшки. Кора бурого кольору, гладка у молодих дерев і часто потріскана і полущена у більш дорослих. Дрібні квітки зібрані в пучки, плоди – крилатки овальної форми завдовжки 1 см.


Важливо про наші бонсай

Це ексклюзивний бонсай, виконаний майстром в одному екземплярі. Фото на сайті повністю відповідає реальному вигляду дерева, яке Ви можете купити в теплиці Клубу бонсай, замовивши на сайті або телефоном. Ми завжди радимо за можливості приїжджати до нас для того, щоб обрати саме своє дерево бонсай наживо, тому що навіть найкраще фото не передає реальної краси рослини.