Бугенвілея, d 22

Бугенвілея, d 22

В наявності
Вік: 20 років
Висота: 45 см
Розмір горшку: 22 см
5 500 грн
КУПИТИ
Бугенвілея, d 22
 
Бугенвілея, d 22
 
Бугенвілея, d 22
 
Бугенвілея, d 22
 

Бугенвіллея, 20 років

лат. Bougainvillea

Це дерево бонсай виконано в стилі Хокідачі (мітлоподібний стиль), відмінною ознакою якого є правильно сформована мітлоподібна крона і рівний стовбур дерева. Стиль Хокідачі імітує дерева, які ростуть у містах або на безвітряних місцевостях, що допомагає сформувати гарну рівномірну крону.

Бугенвіллія - ​​вічнозелений чагарник, невелике дерево або колюча лоза, що досягає в природі висоти до 12 метрів, чіпляючись колючками за інші рослини.

Це популярна декоративна рослина, поширена в більшості районів з теплим кліматом.

При достатньому освітленні і температурі з літа до осені бугенвілея формує невеликі трубчаті квіти, що ростуть групами по три і мають від трьох до шести широких приквітка, найчастіше пурпурного кольору. Є також варіанти з червоними, рожевими, помаранчевими, жовтими, білими або двоколірними приквітками. Листя мають овальну або ланцетну форму. Кора бежево-сіра і з віком стає бороздчатою і кострубатою.

Іноді бугенвілею називають «паперовою квіткою» завдяки тонкості і прозорості приквітків.

Бугенвілея була названа на честь французького моряка і автора Луї-Антуана де Бугенвіль, чий корабельний лікар і ботанік відкрив рослину на Таїті і присвятив її своєму капітанові. 

Бугенвіллія швидко росте, добре переносить формування, обрізку і добре підходить для більшості стилів бонсай.


Важливо про наші бонсай

Це ексклюзивний бонсай, виконаний майстром в одному екземплярі. Фото на сайті повністю відображає реальний вигляд дерева, яке Ви можете купити у теплиці Клубу бонсай, замовивши на сайті або телефоном. Ми завжди радимо за можливості приїжджати до нас для того, щоб обрати саме своє дерево бонсай наживо, тому що навіть найкраще фото не передає реальної краси рослини.

 

ДО ЦЬОГО ТОВАРУ КЛУБ БОНСАЙ РЕКОМЕНДУЄ