Буксус, d 16-1

Буксус, d 16-1

В наявності
Вік: 9 років
Висота: 30 см
Розмір горшку: 16 см
2 300 грн
КУПИТИ
Буксус, d 16-1
 
Буксус, d 16-1
 
Буксус, d 16-1
 

Буксус, 9 років

лат. Buxus harlandii

Буксус – досить великий рід вічнозелених чагарників і невеликих дерев, що повільно ростуть, який налічує близько 70 видів і входить до сімейства Buxaceae. У деяких частинах світу цей рід називають Box або Boxwood (від англ. «коробка», або «дерев'яна коробка»), оскільки раніше деревину цього дерева часто використовували для виготовлення дерев'яних коробок.

У природі буксус трапляється в західній і південній Європі, південно-західній, південній та східній Азії, Африці, на Мадагаскарі, а також у південній і центральній Америці, Мексиці і на території Карибського басейну, до того ж більшість видів тропічні або субтропічні; тільки європейські та деякі азіатські види морозостійкі.

Вічнозелені чагарники і невеликі дерева повільно ростуть, досягають 12 метрів у висоту. Листя маленьке, протилежне, округле і шкірясте. Квітки непомітні, невеликі, жовто-зеленого забарвлення, часто ароматні, одноколірні з обома статями, присутніми на рослині. Плід – невелика капсула, що містить кілька невеликих насінин.

Відмінною рисою більшості буксусів є гарна структурна кора. Особливою цінністю буксусів серед любителів бонсай вважають кору, а також невеликого розміру листя.


Важливо про наші бонсай

Це ексклюзивний бонсай, виконаний майстром в одному екземплярі. Фото на сайті повністю відповідає реальному вигляду дерева (оскільки дерево листопадне, зовнішній вигляд може змінюватися залежно від сезону), яке Ви можете купити в теплиці Клубу бонсай, замовивши на сайті або телефоном. Ми завжди радимо за можливості приїжджати до нас для того, щоб обрати саме своє дерево бонсай наживо, тому що навіть найкраще фото не передає реальної краси рослини.

ДО ЦЬОГО ТОВАРУ КЛУБ БОНСАЙ РЕКОМЕНДУЄ