Дуранта, d 20-1

Дуранта, d 20-1

В наявності
Вік: 12 років
Висота: 50 см
Розмір горшку: 20 см
2 700 грн
КУПИТИ
Дуранта, d 20-1
 
Дуранта, d 20-1
 
Дуранта, d 20-1
 

Бонсай Дуранта, 12 років

лат. Durantha sp.

Дуранта – це тропічний рід вічнозелених квітучих чагарників або невеликих дерев. У природі відомо більше 36 видів Дуранти. Іноді цю рослину називають небесним квіткою, у деяких джерелах трапляється назва «прощальна сльоза».

Особливо цінують Дуранту за гарне цвітіння: п'ятипелюсткові квіти бузкового, лілового або білого кольору. Квітне Дуранта пізньою весною або на початку літа. У результаті цвітіння Дуранти можуть формуватися яскраво-помаранчеві ягоди. Окрім того, навіть колір листя не може залишити Дуранту непоміченою: листя насичено-салатового кольору, має зазубринки на краях. У деяких видів Дуранти є гострі, тверді шипи.

Батьківщина Дуранти – Південна Америка, Індія і Мексика. Часто Дуранту вирощують із декоративною метою, адже рослина приваблює яскравим забарвленням листя і надзвичайним орхідеєподібним цвітінням.


 Важливо про наші бонсай

Це ексклюзивний бонсай, виконаний майстром в одному екземплярі.

Фото на сайті повністю відображає реальний вигляд дерева, яке Ви можете купити в теплиці Клубу бонсай, замовивши на сайті або телефоном. Ми завжди радимо за можливості приїжджати до нас для того, щоб обрати саме своє дерево бонсай наживо, тому що навіть найкраще фото не передає реальної краси рослини.

ДО ЦЬОГО ТОВАРУ КЛУБ БОНСАЙ РЕКОМЕНДУЄ