Фікус мікрокарпа, d 35

Фікус мікрокарпа, d 35

В наявності
Вік: 21 років
Висота: 100 см
Розмір горшку: 35 см
7 800 грн
КУПИТИ
Фікус мікрокарпа,  d 35
 
Фікус мікрокарпа,  d 35
 
Фікус мікрокарпа,  d 35
 

Фікус мікрокарпа, d 35см

лат. Ficus microcarpa

Ficus – це пантропічний великий рід рослин, який налічує близько 850 видів дерев, чагарників, виноградних лоз, епіфітів сімейства Тутових (Moraceae), що займають найрізноманітніші екологічні ніші. Більшість із них вічнозелені, але деякі листяні види ендемічні для районів за межами тропіків і можуть бути листопадними.

Сучасні оцінки молекулярного годинника показують, що Фікус – відносно давній рід, вік якого становить як мінімум 60 мільйонів років.

Один із найбільш відомих видів фікусів – це Інжир (Ficus carica), що мешкає в південно-західній Азії і середземноморському регіоні (від Афганістану до Португалії), який широко культивується з давніх часів для отримання плодів, також званих фігами. Плоди більшості інших видів також їстівні, хоча вони, як правило, мають тільки місцеве економічне значення. Попри це, останні – надзвичайно важливі продовольчі ресурси дикої природи.

Хоч фікус вважають досить «звичайною» рослиною в нашому регіоні, фікус оспівують у різних релігійних культурах і традиціях.

Серед більш відомих видів – священна смоківниця (Pipal, bodhi, bo або po, Ficus religiosa) і banyan fig (Ficus benghalensis). Найстаріша жива рослина, дата посадки якої відома, – це дерево Фікус священна смоківниця (Ficus religiosa), відомий як Шрі Маха Бодхі, посаджений у храмі на Шрі-Ланці королем Тисою в 288 році до нашої ери. У Корані є сура під назвою «The Fig» або At-Tin (سوره تین). В Азії інжир дуже важливий для буддизму та індуїзму. У джайнізмі (давня індійська релігія) споживання будь-яких фруктів, що належать до цього роду, заборонено. Традиційно вважають, що Будда знайшов просвітлення, медитуючи під священним фіговим деревом (F. religiosa). Той же вид був «світовим деревом» індуїзму. Згадки про фігове дерево можна знайти в Біблії, де Адам і Єва покривають свою наготу інжирним листям. Фігове дерево було священним на стародавньому Кіпрі, де було символом родючості.

Ficus retusa – це один із численних видів роду Фікус. Фікус ретуса – вічнозелений чагарник або дерево, яке росте досить швидко та може досягати до 15-18 метрів заввишки. Гладкий, світло-сірий стовбур досить контрастний у порівнянні з кроною, в природі може досягати приблизно до 1 метра в діаметрі.

Дерево має маленьке овальне темно-зелене листя.

Завдяки активному росту дерева, хорошій пристосовності фікуса до різних умов, не особливої вимогливості рослини до світла, фікус ретуса вважають одним із найпростіших дерев для вирощування та створення бонсай.


Важливо про наші бонсай

Фото на сайті повністю відображає реальний вигляд дерева, яке Ви можете купити у теплиці Клубу бонсай, замовивши на сайті або телефоном. Ми завжди радимо за можливості приїжджати до нас для того, щоб обрати саме своє дерево бонсай наживо, тому що навіть найкраще фото не передає реальної краси рослини.

ДО ЦЬОГО ТОВАРУ КЛУБ БОНСАЙ РЕКОМЕНДУЄ