Фікус мікрокарпа, d 25

Фікус мікрокарпа, d 25

В наявності
Вік: 16 років
Висота: 75 см
Розмір горшку: 25 см
3 500 грн
КУПИТИ
Фікус мікрокарпа, d 25
 
Фікус мікрокарпа, d 25
 
Фікус мікрокарпа, d 25
 

Фікус мікрокарпа, d 50см

лат. Ficus microcarpa

Це дерево виконане в стилі Мойогі (неформальна вертикаль), якому характерна наявність одного або декількох вигинів стовбура дерева. У природі дерева ростуть у недостатньо освітлених місцях, тому постійно тягнуться до джерела світла, що призводить до формування вигинів.

Ficus – це пантропічний великий рід рослин, який налічує близько 850 видів дерев, чагарників, виноградних лоз, епіфітів сімейства Тутових (Moraceae), що займають найрізноманітніші екологічні ніші. Більшість із них вічнозелені, але деякі листяні види ендемічні для районів за межами тропіків і можуть бути листопадними.

Сучасні оцінки молекулярного годинника показують, що Фікус – відносно давній рід, вік якого становить як мінімум 60 мільйонів років.

Один із найбільш відомих видів фікусів – це Інжир (Ficus carica), що мешкає в південно-західній Азії і середземноморському регіоні (від Афганістану до Португалії), який широко культивується з давніх часів для отримання плодів, також званих фігами. Плоди більшості інших видів також їстівні, хоча вони, як правило, мають тільки місцеве економічне значення. Попри це, останні – надзвичайно важливі продовольчі ресурси дикої природи.

Хоч фікус вважають досить «звичайною» рослиною в нашому регіоні, фікус оспівують у різних релігійних культурах і традиціях.

Серед більш відомих видів – священна смоківниця (Pipal, bodhi, bo або po, Ficus religiosa) і banyan fig (Ficus benghalensis). Найстаріша жива рослина, дата посадки якої відома, – це дерево Фікус священна смоківниця (Ficus religiosa), відомий як Шрі Маха Бодхі, посаджений у храмі на Шрі-Ланці королем Тисою в 288 році до нашої ери. У Корані є сура під назвою «The Fig» або At-Tin (سوره تین). В Азії інжир дуже важливий для буддизму та індуїзму. У джайнізмі (давня індійська релігія) споживання будь-яких фруктів, що належать до цього роду, заборонено. Традиційно вважають, що Будда знайшов просвітлення, медитуючи під священним фіговим деревом (F. religiosa). Той же вид був «світовим деревом» індуїзму. Згадки про фігове дерево можна знайти в Біблії, де Адам і Єва покривають свою наготу інжирним листям. Фігове дерево було священним на стародавньому Кіпрі, де було символом родючості.

Завдяки активному росту дерева, хорошій пристосованості фікуса до різних умов, не особливій вимогливості рослини до світла фікус вважають одним із найпростіших дерев для вирощування та створення бонсай.


Важливо про наші бонсай

Ви можете купити бонсай в теплиці Клубу бонсай, замовивши на сайті або телефоном. Ми завжди радимо за можливості приїжджати до нас для того, щоб обрати саме своє дерево бонсай наживо, тому що навіть найкраще фото не передає реальної краси рослини.

ДО ЦЬОГО ТОВАРУ КЛУБ БОНСАЙ РЕКОМЕНДУЄ