Фісташкове дерево, d 20

Фісташкове дерево, d 20

В наявності
Вік: 12 років
Висота: 43 см
Розмір горшку: 20 см
2 900 грн
КУПИТИ
Фісташкове дерево, d 20
 
Фісташкове дерево, d 20
 
Фісташкове дерево, d 20
 

Фісташка, 12 років

лат. Pistasia lentiscus

Фісташка – це невеликий рід квітучих рослин сімейства кеш’ю, Anacardiaceae. Він містить всього 10-20 видів, які в природі ростуть в Африці, Південній Європі, Мексиці, і в теплих регіонах США.

Фісташки  – це чагарники, а також невисокі дерева, що досягають у природі висоти 5-15 м. Рослини дводомні – мають чоловічі та жіночі квітки, що розташовані на різних особинах, тому для запліднення і формування плодів завжди необхідно жіноче і чоловіче дерево.

Найбільш відомий вид фісташок – Фісташка звичайна (Pistacia vera), яка формує усіма улюблене насіння фісташок; інші ж види вирощують для отримання рослинних смол, скипидару.

Більшість видів фісташкових дерев толерантні до посушливих умов зростання, а також до засоленості ґрунту.

Рослини досить стійкі за своїми екологічними вимогами і можуть виживати при температурах від -10° C взимку і до 45° C влітку. Вони віддають перевагу сонячній місцевості, грунту з хорошими дренажними властивостями. Незважаючи на високу витривалість і посухостійкість всі види фісташок дуже повільно ростуть і починають приносити плоди лише через сім-десять років після посадки. Плоди формують тільки жіночі дерева.

Листя фісташки інтенсивного яскраво-зеленого кольору, шкірясте. Квіти одностатеві, ароматні, згруповані в кластери. Плоди більшості фісташок невеликі, розсіюються птахами, для яких є цінним ресурсом.


Важливо про наші бонсай

Це ексклюзивний бонсай, виконаний майстром в одному екземплярі.

Фото на сайті повністю відображає реальний вигляд дерева, яке Ви можете купити у теплиці Клубу бонсай, замовивши на сайті або телефоном. Ми завжди радимо за можливості приїжджати до нас для того, щоб обрати саме своє дерево бонсай наживо, тому що навіть найкраще фото не передає реальної краси рослини.

ДО ЦЬОГО ТОВАРУ КЛУБ БОНСАЙ РЕКОМЕНДУЄ