Грунт для бонсай Акадама (3-5 мм), 1л, Япония

Грунт для бонсай Акадама (3-5 мм), 1л, Япония

В наявності
95 грн
КУПИТИ
Грунт для бонсай Акадама (3-5 мм), 1л, Япония
 

Акадама (extra hard), Японія - 3-5 мм

Акадама (в перекладі з японської – червона грануляста земля) - природний, гранулястий глинистий мінерал, що використовується як грунт для дерев бонсай та інших рослин, що вирощуються в контейнерах. Завдяки активній вулканічній діяльності на території Японії виробляється досить багато цінних грунтів для рослин, основними з яких є акадама, кіріо, пемза та лава. 

Акадаму видобувають і природно висушують або ж випікають до необхідної твердості. Потім висушені/пропечені частинки просіюють і пакують для продажу. Якість акадами залежить від особливостей та місць її видобування, а також особливостей пропікання. Акадаму інколи використовують як самостійний грунт або ж як один із компонентів грунту в комплексі з крупним піском, пумісом, лавою, торфом в залежності від потреб рослини та побажань власника рослини. Акадама міняє колір при зміні її вологості, що може допомогти власнику рослини визначити, коли поливати дерево. Хоча акадама коштує дорожче, ніж альтернативні компоненти ґрунту, багато власників рослин цінують її здатність утримувати воду та поживні речовини, при цьому забезпечуючи пористість та хороший дренаж.

Обов'язково потрібно враховувати, що гранули акадами з часом, а також при сильних перепадах температури чи екстримальних умовах,  можуть розсипатися, тому важливо контролювати стан грунту, та при необхідності (коли гранути перетворюються в глину та втрачають свої дренажні властивості)  пересаджувати у свіжий грунт. 

Склад акадами: SiO2-42,7%, CaO-0,98%, MgO-2,5%, MnO-0,15%, Fe2O3-8,4%, Al2O3-25,1%.

PH акадами  становить 6,9.