Кармона, d 20

Кармона, d 20

В наявності
Вік: 9 років
Висота: 35 см
Розмір горшку: 20 см
990 грн
КУПИТИ
Кармона, d 20
 
Кармона, d 20
 
Кармона, d 20
 

Бонсай Кармона, 9 років

лат. Carmona macrophyla 

Це досить доросле дерево виконане в стилі Мойогі (неформальна вертикаль), для якого характерна наявність одного або декількох вигинів стовбура. У природі дерева ростуть у недостатньо освітлених місцях, тому постійно тягнуться до джерела світла, завдяки чому формуються вигини.

Кармона – це тропічний вічнозелений чагарник з овальним блискучим листям. У природі може досягати висоти 4 метри. Яскраво-коричневий стовбур виглядає дуже контрастно з темно-зеленою кроною. Квітне протягом майже всього року дрібними білими квітами. Іноді в результаті цвітіння у Кармони з'являються зелені ягоди, що дозрівають дуже повільно.

У природі Кармона часто трапляється в східній і південно-східній Азії: Індія, Індонезія, Південний Китай, Тайвань і Японія.


Важливо про наші бонсай

Фото на сайті повністю відображає реальний вигляд дерева, яке Ви можете купити у теплиці Клубу бонсай, замовивши на сайті або телефоном. Ми завжди радимо за можливості приїжджати до нас для того, щоб обрати саме своє дерево бонсай наживо, тому що навіть найкраще фото не передає реальної краси рослини.

ДО ЦЬОГО ТОВАРУ КЛУБ БОНСАЙ РЕКОМЕНДУЄ