Кармона, d 16-4

Кармона, d 16-4

В наявності
Вік: 10 років
Висота: 29 см
Розмір горшку: 16 см
1 300 грн
КУПИТИ
Кармона, d 16-4
 
Кармона, d 16-4
 
Кармона, d 16-4
 

Бонсай Кармона, 10 років

лат. Carmona macrophyla 

Це дерево виконане в стилі класичному прямому стилі (CHOKKAN). Цей стиль імітує самотнє дерево, що росте окремо на вільному рівному ландшафті. Стовбур рівний, конусоподібний. Гілки ростуть рівномірно з усіх боків, нижня третина стовбура без гілок. На передній частині стовбур повинен добре проглядатися, тобто всі гілки до верхньої третьої частини дерева видаляють.

Кармона – це тропічний вічнозелений чагарник з овальним блискучим листям. У природі може досягати висоти 4 метри. Яскраво-коричневий стовбур виглядає дуже контрастно з темно-зеленою кроною. Квітне протягом майже всього року дрібними білими квітами. Іноді в результаті цвітіння у Кармони з'являються зелені ягоди, що дозрівають дуже повільно.

У природі Кармона часто трапляється в східній і південно-східній Азії: Індія, Індонезія, Південний Китай, Тайвань і Японія.


Важливо про наші бонсай

Фото на сайті повністю відображає реальний вигляд дерева, яке Ви можете купити у теплиці Клубу бонсай, замовивши на сайті або телефоном. Ми завжди радимо за можливості приїжджати до нас для того, щоб обрати саме своє дерево бонсай наживо, тому що навіть найкраще фото не передає реальної краси рослини.

ДО ЦЬОГО ТОВАРУ КЛУБ БОНСАЙ РЕКОМЕНДУЄ