лат. Carmona macrophyla
Це дерево виконане в стилі Sekijoju (дерево на камені). У цьому стилі коріння дерева щільно і нерозривно переплітаються з каменем, що надає бонсай загадковості і старовини.
Кармона – це тропічний вічнозелений чагарник з овальним блискучим листям. У природі може досягати висоти 4 метри. Яскраво-коричневий стовбур виглядає дуже контрастно з темно-зеленою кроною. Квітне протягом майже всього року дрібними білими квітами. Іноді в результаті цвітіння у Кармони з'являються зелені ягоди, що дозрівають дуже повільно.
У природі Кармона часто трапляється в східній і південно-східній Азії: Індія, Індонезія, Південний Китай, Тайвань і Японія.
Це ексклюзивний бонсай, виконаний майстром в одному екземплярі.
Фото на сайті повністю відображає реальний вигляд дерева, яке Ви можете купити у теплиці Клубу бонсай, замовивши на сайті або телефоном. Ми завжди радимо за можливості приїжджати до нас для того, щоб обрати саме своє дерево бонсай наживо, тому що навіть найкраще фото не передає реальної краси рослини.