Книги

Шановні клієнти!

Клуб бонсай відкриває новий сервіс – Безкоштовна Бібліотека книг і журналів про бонсай.

За роки роботи у нас зібралася невелика, але досить якісна спеціалізована колекція книг і журналів про бонсай, яку ми намагаємося регулярно поповнювати. Більшість літератури англійською мовою, оскільки якісних книг про бонсай українською та російською мовами немає на ринку. Нижче представлені екземпляри літератури з коротким описом, які є в наявності.

Тепер усі охочі можуть почитати цікаву літературу. Прохання попередньо інформувати про візит та про книгу або журнал, що вас зацікавив, щоб ми його для Вас підготували.

Читати книги можна тільки на території Клубу.

Інформацію про нові книги ми одразу розміщуємо на сайті.

Чекаємо всіх у гості

BONSAI not only in house
Автор: Jaroslav Pisl
Рік видання: 2012
Мова написання: Англійська

Базова книга для новачків. Написана доступно і легко. Описано основні умови утримання кімнатних і вуличних бонсай, правила пересадки, стрижки, формування. Автор розповідає про базові правила класифікації бонсай, описує основні стилі бонсай і техніки формування дерев. Коротко описано способи вирощування бонсай.

Bonsai focus
Автор: Журнал
Рік видання: March/April 2017
Мова написання: Англійська

Починаючи з 2017 року, ми підписалися на журнал Bonsai focus, який виходить раз на квартал. Перший номер за Березень-Квітень уже у нас. Чекайте на наступні випуски.

Секрети бонсай
Автор: Масакуні Кавасумі II
Рік видання: 2011
Мова написання: Російська

Єдина вартісна книга про бонсай російською мовою для людей, які починають захоплюватися бонсай. Описано основні способи вирощування бонсай, прийоми створення, формування і підтримки здоров'я дерева. Добре ілюстрована книга.

Satsuki bonsai
Автор: Janine Droste (Bonsai Europe Publications)
Рік видання: 2009
Мова написання: Англійська

У журналі покроково описано і візуалізовано всі особливості догляду за бонсай азалія протягом усього року. Показано характерні для азалії стилі бонсай, описано класифікацію видів азалій. Автор також не оминає тему основних можливих хвороб та шкідників азалій та методів боротьби з ними. Журнал дуже ефектний завдяки великій кількості гарних кольорових фотографій.

Japanese satsuki bonsai
Автор: Журнал
Рік видання: 2005
Мова написання: Англійська

Ця книга – посібник для вирощування і формування бонсай азалія. У книзі також описані 50 основних видів азалій. У журналі можна знайти базові техніки догляду за бонсай (пересадка, стрижка після цвітіння і т.п.), приділено увагу також технікам вищого рівня, таким як щеплення та стайлінг бонсай. У книзі представлено безліч якісних фото відмінних бонсай азалія, відібраних протягом декількох років.

Bonsai
Автор: Kunio Kobayashi
Рік видання: 2011
Мова написання: Англійська/Японська

Автор книги – легендарна і відома особа серед справжніх цінителів мистецтва бонсай. І сама книга – це витвір мистецтва. Книга багата гарними ілюстраціями і фото різних видів дерев бонсай із детальним художнім описом виду і стилю кожної рослини. Тримати в руках таку книгу – справжнє задоволення.