Кімнатний бонсай Подокарпус

Подокарпус, d 15
Вік: 7 років
950 грн
Подокарпус, d 20-1
Вік: 9 років
1 200 грн
Подокарпус, d 55
Вік: 35 років
40 000 грн
Подокарпус, d 24
Вік: 20 років
8 900 грн

Подокарпус (лат. Podocarpus) – це рід хвойних рослин одного з найбільш численних і поширених сімейств Подокарпових. Подокарпус – вічнозелені кущі або дерева, що досягають у природі висоти 25 метрів. Відомо понад 100 видів рослин цього роду. Подокарпус – вічнозелена дерев'яниста рослина. Листя шкірясте, вузьке, витягнутої форми, що нагадує хвоїнки, але трохи ширше. Це різностатева рослина: чоловічі особини формують чоловічі шишечки з пилком, а жіночі, в свою чергу, насіннєві шишки, які під час дозрівання стають схожі на ягоди і часто приваблюють птахів, які і розсіюють насіння. Ягодоподібні шишки здебільшого їстівні, з них готують джеми або варення. Рослини дуже стійкі до посух і хвороб.

Подокарпуси часто вирощують у вигляді бонсай. Майстри особливо люблять вид Podocarpus macrofilla, який також називають Сосна Будди. Завдяки структурній корі, яка може частково відлущуватися, досить молоде дерево бонсай набуває вигляду старого.

Багато клієнтів Клубу Бонсай бажають вирощувати в квартирах хвойне дерево, і, оскільки сосна, ялина – це вуличні бонсай, що вимагають особливих умов для зимівлі, то подокарпус може стати чудовою альтернативою хвойному бонсаю у будинку.

У Клубі Бонсай завжди представлений широкий вибір бонсай Подокарпус, які стають прикрасою квартир, будинків або ж офісних приміщень.