Мальпігія, d 17

Мальпігія, d 17

В наявності
Вік: 15 років
Висота: 35 см
Розмір горшку: 17 см
2 100 грн
КУПИТИ
Мальпігія, d 17
 
Мальпігія, d 17
 
Мальпігія, d 17
 

Мальпігія, 15 років

лат. Malpighia emarginata

Мальпігія емаргіната – низькорослий тропічний фруктовий чагарник або дерево, яке досягає в природі не більше 2-3 метрів заввишки. Рослину відносять до великого сімейства Malpighiaceae. У різних країнах цю рослину називають по-різному: Мальпігія, Ацерола, Барбадоська вишня, Західно-Індійська вишня, дикий мирт. Мальпігія в природі трапляється в Південній і Центральній Америці, Південній Мексиці, Пуерто-Ріко, Домініканській Республіці, Гаїті, Бразилії, а також у таких субтропічних районах Азії, як Індія.

Мальпігія чудово почувається в сухому, піщаному грунті і на відкритому сонці. Мальпігія формує дуже тонку і дрібну кореневу систему, через що погано приживається на вітряній місцевості. Листя досить велике, 2-8 см, має суцільні або хвилясті краї. Рослина квітне гарними ніжно-рожевими або червоними невеликими квітками. За сприятливих умов дерево формує яскраво-червоні їстівні плоди, які споживають на батьківщині виду і культивують в інших місцях, адже вони багаті на вітамін С. У 100 грамах свіжих фруктів Барбадоської вишні міститься 1677 мг вітаміну С, за добової норми 200-500 мг для дорослої людини. Фрукти можна використовувати для приготування соків, концентрату вітаміну С, і навіть дитячого харчування.

Майстри бонсай люблять цей вид дерева за незвичайне листя, і, звичайно ж, гарні плоди.


Важливо про наші бонсай

Це ексклюзивний бонсай, виконаний майстром в одному екземплярі.

Фото на сайті повністю відображає реальний вигляд дерева, яке Ви можете купити у теплиці Клубу бонсай, замовивши на сайті або телефоном. Ми завжди радимо за можливості приїжджати до нас для того, щоб обрати саме своє дерево бонсай наживо, тому що навіть найкраще фото не передає реальної краси рослини.

ДО ЦЬОГО ТОВАРУ КЛУБ БОНСАЙ РЕКОМЕНДУЄ