Майстер клас

Мистецтву БОНСАЙ - вирощування дерев в мініатюрі –вже більш ніж 2000 років. На сьогодні існує багато різноманітних технік по вирощуванню, декілька десятків шкіл бонсай, тисячі професіоналів і неймовірна кількість любителів бонсай у всьому світі.

Кожна людина сприймає бонсай по своєму: хтось – як витвір мистецтва, дотримуючись жорстких правил і вимог, хтось- як домашнього улюбленця, хтось – як хобі, ну а ми – КЛУБ БОНСАЙ – як можливість допомогти вам торкнутися до творчого процесу в догляді за деревом, його формуванні, турботі про рослину, і звісно, як МОЖЛИВІСТЬ ТВОРИТИ… виражати себе, свої емоції, своє бачення краси в дереві.

І не важливо, що Ваш бонсай не буде ідеальним, таким, які ми бачимо на фото з виставок. Це – для професіоналів.

Важливо, що це буде саме ВАШЕ ДЕРЕВО, в яке ви вкладаєте свій час і вашу енергію.

Для України тема бонсай поки ще достатньо нова, але ми точно можемо сказати, що інтерес до бонсай щоденно зростає. І чим більше люди дізнаються про бонсай, тим більший виникає інтерес не тільки щодо догляду за деревом та підтримуванню його форми, але і до формування уже наявного дерева, а також формуванню дерева «з нуля». Бонсай – це мистецтво, а мистецтво  -це можливість проявляти себе через свій «витвір».

Щоб максимально покрити запити наших клієнтів, а також тих людей, яким цікава тема бонсай, ми вирішили запустити серію майстер-класів.

Проводити майстер-класи буде Євгеній Швайка – майстер бонсай з 20-річним досвідом роботи в цій сфері, який щоденно займається формуванням та підтриманням здорового росту і розвитку, в якого накопився достатній досвід  та знання для того, щоб поділитися з Вами.

Нижче його роботи:

 

В залежності від Ваших потреб ви можете вибрати ту програму майстер-класу, яка вас зацікавить найбільше:

 

Формування кімнатного бонсай із серіси / мірта / вяза
(матеріал для роботи надається Клубом бонсай).

Формування вуличного бонсай із сосни / можевельника
(матеріал для роботи надається Клубом бонсай).

Стайлінг вашого дерева
(робота з Вашим деревом)