Метасеквоя, d 19 (2)

Метасеквоя, d 19 (2)

В наявності
Вік: 9 років
Висота: 45 см
Розмір горшку: 19 см
900 грн
КУПИТИ
Метасеквоя, d 19 (2)
 
Метасеквоя, d 19 (2)
 
Метасеквоя, d 19 (2)
 

Бонсай Метасеквоя, 9 років

лат. Metasequoia

Це молоде дерево виконане в стилі Мойогі (неформальна вертикаль), характерною особливістю є наявність одного або декількох вигинів стовбура. У природі дерева ростуть у недостатньо освітлених місцях, тому постійно тягнуться до джерела світла, що призводить до формування вигинів.

Метасеквоя – листопадне швидкоросле дерево з конічної форми кроною, що досягає висоти 45 метрів, діаметр стовбура понад 2 метри. Метасеквої ростуть у горах центрального і південно-західного Китаю на висоті понад 700 метрів. Тривалість життя дерева – понад 600 років.

Метасеквої особливо цінують за кору та м'яку хвою, яка змінює колір залежно від сезону. Кора дерева темно-коричневого кольору, з часом тріскається, набуваючи цікавого давнього вигляду. Навесні листя метасеквої яскраво-салатового кольору, влітку стає насичено-зеленим. Особливо приваблива метасеквоя восени, коли листя набуває золотисто-жовтого відтінку.

Цікавим фактом є те, що до 1943 року цей вид вважали зниклим доти, доки в горах Китаю випадково виявили гай живих дерев. На сьогодні метасеквої вважають видом, що зникає, тому він занесений до Міжнародної Червоної книги.


Важливо про наші бонсай

Це ексклюзивний бонсай, виконаний майстром в одному екземплярі.

Фото на сайті повністю відповідає реальному вигляду дерева, яке Ви можете купити в теплиці Клубу бонсай, замовивши на сайті або телефоном. Ми завжди радимо за можливості приїжджати до нас для того, щоб обрати саме своє дерево бонсай наживо, тому що навіть найкраще фото не передає реальної краси рослини.