Ялівець, d 25

Ялівець, d 25

В наявності
Вік: 18 років
Висота: 70 см
Розмір горшку: 25 см
10 800 грн
КУПИТИ
Ялівець, d 25
 
Ялівець, d 25
 
Ялівець, d 25
 

Бонсай Ялівець, 18 років

лат. Juniperus sp.

Це дерево виконане в стилі Мойогі (неформальна вертикаль), характерною особливістю якого є наявність одного або декількох вигинів стовбура. У природі дерева ростуть у недостатньо освітлених місцях, тому постійно тягнуться до джерела світла, що призводить до формування вигинів.

Ялівець – рід вічнозелених чагарників і дерев сімейства кипарисових, який об'єднує близько 50-70 видів. У природі досягають висоти 10-15 метрів. Залежно від виду колір хвої варіюється від темних синьо-зелених відтінків до світло-зелених, структура хвої може бути лускоподібною або голчастою. Ягодоподібні шишки ялівцю круглої або овальної форми від 3 мм до 2 см у діаметрі.

Ялівці мають безліч корисних властивостей: очищають повітря, шишкоягоди широко використовують у медицині та кулінарії, з деревини добувають ялівцеву олію. Ялівець також вважають символом довголіття, сили і родючості.


Важливо про наші бонсай

Ви можете купити бонсай у теплиці Клубу бонсай, замовивши на сайті або телефоном. Ми завжди радимо за можливості приїжджати до нас для того, щоб обрати саме своє дерево бонсай наживо, тому що навіть найкраще фото не передає реальної краси рослини.

ДО ЦЬОГО ТОВАРУ КЛУБ БОНСАЙ РЕКОМЕНДУЄ