Оливкове дерево, d 18-1

Оливкове дерево, d 18-1

В наявності
Вік: 12 років
Висота: 30 см
Розмір горшку: 18 см
3 500 грн
КУПИТИ
Оливкове дерево, d 18-1
 
Оливкове дерево, d 18-1
 
Оливкове дерево, d 18-1
 

Бонсай Оливка дика, 12 років 

лат. Olea oleaster

Дику оливку деякі групи ботаніків дійсно вважають видом і підвидом культивованого виду оливкового дерева Оливка європейська (лат. Olea europea).

Як оливка європейська, так і оливка дика мають великі спільні райони поширення на Близькому Сході і в Середземноморському басейні. Дика оливка відрізняється від європейської тільки меншим розміром плоду та меншим листям. Плоди дикої оливи містять також менше олії. Дикі оливкові дерева, як вважають, використовували для виготовлення оливкового вінка, яким нагороджували переможців древніх Олімпійських ігор. За легендою, стародавні і священні дикі оливкові дерева росли біля Храму Зевса, покровителя ігор.

Дикі оливки чудово переносять посуху, а також дуже стійкі до хвороб, що дозволяє використовувати ці рослини як підщепу для культивованих оливкових сортів.


Важливо про наші бонсай

Це ексклюзивний бонсай, виконаний майстром в одному екземплярі. Фото на сайті повністю відображає реальний вигляд дерева, яке Ви можете купити у теплиці Клубу бонсай, замовивши на сайті або телефоном. Ми завжди радимо за можливості приїжджати до нас для того, щоб обрати саме своє дерево бонсай наживо, тому що навіть найкраще фото не передає реальної краси рослини.

ДО ЦЬОГО ТОВАРУ КЛУБ БОНСАЙ РЕКОМЕНДУЄ