Подокарпус, d 15

Подокарпус, d 15

В наявності
Вік: 7 років
Висота: 35 см
Розмір горшку: 15 см
950 грн
КУПИТИ
Подокарпус, d 15
 
Подокарпус, d 15
 
Подокарпус, d 15
 

Бонсай Подокарпус, 7 років

лат. Podocarpus

Це дерево виконане в стилі Мойогі (неформальна вертикаль), для якого характерна наявність одного або декількох вигинів стовбура. У природі дерева ростуть у недостатньо освітлених місцях, тому постійно тягнуться до джерела світла, завдяки чому формуються вигини.

Подокарпус або Сосна Будди - вічнозелене дерево або чагарник, що в природі росте в тропічних гірських районах і може досягати 40 м заввишки. Має темно-зелене вузьке ланцетоподібне листя, що нагадує хвою тиса.

Подокарпус формує синьо-зелені плоди, всередині яких знаходиться насіння. Кора темно-коричнева і з віком стає борознистою і лускатою. У теплих регіонах подокарпус часто використовують для декоративних чагарників або нівакі.

У Південній Азії подокарпус - дуже поширений бонсай, і дуже часто великі екземпляри у бетонних або кам'яних горщиках зустрічаються перед парками, об'єктами нерухомості, компаніями або будівлями готелів.

Оскільки це тропічна рослина, подокарпус не морозостійкий і потребує теплого місця цілий рік, а тому є популярним кімнатним бонсай.


Важливо про наші бонсай

Ви можете купити бонсай в теплиці Клубу бонсай, замовивши на сайті або телефоном. Ми завжди радимо за можливості приїжджати до нас для того, щоб обрати саме своє дерево бонсай наживо, тому що навіть найкраще фото не передає реальної краси рослини.

ДО ЦЬОГО ТОВАРУ КЛУБ БОНСАЙ РЕКОМЕНДУЄ