Портулакарія, d 20

Портулакарія, d 20

В наявності
Вік: 9 років
Висота: 37 см
Розмір горшку: 20 см
890 грн
КУПИТИ
Портулакарія, d 20
 
Портулакарія, d 20
 
Портулакарія, d 20
 

Портулакарія африканська, 9 років

лат. Portulacaria afra 

Це молоде дерево виконане в стилі Мойогі (неформальна вертикаль), для якого характерна наявність одного або декількох вигинів стовбура. У природі дерева ростуть у недостатньо освітлених місцях, тому постійно тягнуться до джерела світла, завдяки чому формуються вигини.

Портулакарія африканська, також відома як слонячий чагарник завдяки своїй здатності накопичувати вологу в листі – це  м'ясистий деревний чагарник або невелике дерево, що досягає в природі висоти 3 м. Портулакарія має товстий стовбур і тонку гіллясту структуру з м'ясистим овальним зеленим соковитим листям. Протягом осені іноді з'являються маленькі білі квіти, але тільки в тому випадку, якщо дерево зазнавало посуху протягом сезону. Кора зелена і м'яка в молодому віці, у міру старіння стає червоно-коричневою.

Портулакарії дуже прості в догляді, витривалі до посухи і добре ростуть в сонячному місці. У безморозних регіонах їх можна використовувати в ландшафтному дизайні на відкритому повітрі. Бонсай портулакарія ідеально підходить для новачків завдяки легкості у догляді.


Важливо про наші бонсай

Ви можете купити бонсай в теплиці Клубу бонсай, замовивши на сайті або телефоном. Ми завжди радимо за можливості приїжджати до нас для того, щоб обрати саме своє дерево бонсай наживо, тому що навіть найкраще фото не передає реальної краси рослини.

ДО ЦЬОГО ТОВАРУ КЛУБ БОНСАЙ РЕКОМЕНДУЄ