Портулакария, d 10см

Портулакария, d 10см

В наявності
Вік: 5 років
Висота: 20 см
Розмір горшку: 10 см
335 грн
КУПИТИ
Портулакария, d 10см
 
Портулакария, d 10см
 
Портулакария, d 10см
 

Портулакарія африканська, 5 років

лат. Portulacaria afra 

Це молоде дерево бонсай виконане в стилі Хокідачі (мітловидний стиль). Бонсай, виконані в цьому стилі, характеризуються правильно сформованою круглою рівномірною кроною, що нагадує форму "мітли" та мають рівний стовбур дерева. Стиль Хокідачі імітує дерева, що ростуть на місцевостях, що не піддаються дії вітрів та інших агресивних кліматичних факторів, що дозволяє дереву сформувати красиву рівномірну крону, наприклад у містах. 

Портулакарія африканська, також відома як слонячий чагарник завдяки своїй здатності накопичувати вологу в листі – це  м'ясистий деревний чагарник або невелике дерево, що досягає в природі висоти 3 м. Портулакарія має товстий стовбур і тонку гіллясту структуру з м'ясистим овальним зеленим соковитим листям. Протягом осені іноді з'являються маленькі білі квіти, але тільки в тому випадку, якщо дерево зазнавало посуху протягом сезону. Кора зелена і м'яка в молодому віці, у міру старіння стає червоно-коричневою.

Портулакарії дуже прості в догляді, витривалі до посухи і добре ростуть в сонячному місці. У безморозних регіонах їх можна використовувати в ландшафтному дизайні на відкритому повітрі. Бонсай портулакарія ідеально підходить для новачків завдяки легкості у догляді.


Важливо про наші бонсай

Ви можете придбати бонсай в теплиці Клубу бонсай або ж зробити замовлення на сайті чи за телефоном. Але ми завжди рекомендуємо по можливості приїжджати до нас для того, щоб вживу побачити та обрати саме своє дерево бонсай, оскільки навіть найпрофесійніше фото не передає реальної краси дерева.