Пшат, d 21

Пшат, d 21

В наявності
Вік: 16 років
Висота: 55 см
Розмір горшку: 21 см
4 700 грн
КУПИТИ
Пшат, d 21
 
Пшат, d 21
 
Пшат, d 21
 

Пшат вузьколистий, 16 років

лат. Elaeagnus angustifolia

Пшат вузьколистий (лат.Elaeagnus angustifolia), який часто називають російської оливкою, срібною ягодою, олеастером, перською оливкою, належить до сімейства Elaeagnaceae. У природі пшат вузьколистий часто трапляється в Західній та Центральній Азії, на півдні Росії, Казахстані, в Туреччині, Ірані. На сьогодні рослина також широко поширена в Північній Америці; в Південній і Центральній Європі вирощують як посухостійку декоративну рослину.

Оливкою його називають завдяки зовнішній подібності до оливи європейської (Olea europaea), що належить до іншого сімейства – Oleaceae.

Пшат вузьколистий – це невеликий чагарник або дерево, що досягає в природі висоти 5-7 метрів. Листя, молоді гілки і пагони пшата покриті невеликими білими лусочками, які надають поверхні листя красивий сріблястий блиск. Квіти пшата – кремові невеликі дзвіночки, дуже ароматні, формують невеликий червоний плід, також покритий сріблясто-білими лусочками. Плоди їстівні, солодкі, хоча і сухої, борошнистої текстури. Часто плоди поїдають птахи, які і сприяють розсіюванню пшата на досить великих територіях.

Коренева система цього чагарнику може фіксувати азот, що дозволяє йому рости на голих мінеральних субстратах, і робить пшат привабливою культурою для культивування.

У деяких арабських країнах висушений порошок плоду використовують для лікування ревматоїдного артриту і болю в суглобах. Плоди цього дерева – традиційна страва на щорічному перському святі весни.


Важливо про наші бонсай

Це ексклюзивний бонсай, виконаний майстром в одному екземплярі.

Фото на сайті повністю відображає реальний вигляд дерева, яке Ви можете купити у теплиці Клубу бонсай, замовивши на сайті або телефоном. Ми завжди радимо за можливості приїжджати до нас для того, щоб обрати саме своє дерево бонсай наживо, тому що навіть найкраще фото не передає реальної краси рослини.

ДО ЦЬОГО ТОВАРУ КЛУБ БОНСАЙ РЕКОМЕНДУЄ