Рододендрон, d 23

Рододендрон, d 23

В наявності
Вік: 12 років
Висота: 35 см
Розмір горшку: 23 см
2 500 грн
КУПИТИ
Рододендрон, d 23
 
Рододендрон, d 23
 
Рододендрон, d 23
 

Рододендрон, 12 років 

лат. Rhododendron

Це дерево виконане в стилі Мойогі (неформальна вертикаль), якому характерна наявність одного або декількох вигинів стовбура дерева. У природі дерева ростуть у недостатньо освітлених місцях, тому постійно тягнуться до джерела світла, що призводить до формування вигинів.

 

Рід Rhododendron включає близько 800 вічнозелених і листяних чагарників і дерев.

Вони походять в основному з північної півкулі, особливо з південного Китаю і Гімалайського регіону. Однак батьківщиною багатьох видів також є Північна Америка, Японія і Південно-Східна Азія.

Існують сотні видів і тисячі культивованих форм. Але найкраще підходять для бонсай рододендрон або вічнозелені азалії, які походять з Японії, Китаю або Кореї.

Ці азалії напіввічнозелені і мають дрібне шкірясте яскраво-зелене листя, яке не опадає взимку, а найчастіше набуває в зимовий період червонуватого відтінку. Залежно від сорту вони цвітуть навесні або влітку і формують ефектні квіти різних форм, розмірів і забарвлень.


Важливо про наші бонсай

Ви можете купити бонсай в теплиці Клубу бонсай, замовивши на сайті або телефоном. Ми завжди радимо за можливості приїжджати до нас для того, щоб обрати саме своє дерево бонсай наживо, тому що навіть найкраще фото не передає реальної краси рослини.

ДО ЦЬОГО ТОВАРУ КЛУБ БОНСАЙ РЕКОМЕНДУЄ