Сад каменів з бонсай гранат та рибаком

Сад каменів з бонсай гранат та рибаком

В наявності
4 200 грн
КУПИТИ

До набору входить:
1. Дерев'яна основа для піску (розмір 43*30 см)
2. Пісок (є 4види піску на ваш вибір)
3. Фігурка старця 
4. Бонсай гранат, 9 років
5. Граблі та вирівювач для піску
5. Подарункова упаковка та листівка-опис
При бажанні ви можете доповнити Ваш Сад каменів додатковим декором чи бонсай на Ваш вибір.
При необхідності наш менеджер може допомогти вам з наповненням Вашого Саду. 

Сад каменів з бонсай гранат та рибаком
 
Сад каменів з бонсай гранат та рибаком
 
Сад каменів з бонсай гранат та рибаком
 
Сад каменів з бонсай гранат та рибаком
 

Японський сад каменів являє собою мініатюрний стилізований пейзаж, що складається з гравію або піску, каменів, дерев або кущів та елементів декору. 
Гармонійна рівновага елементів японського саду є основним принципом створення композиції, що поєднує рух і спокій, свободу і затишок. Кожен з елементів традиційного японського саду каменів має символічний зміст і певну ціль і здатен викликати почуття гармонії - як внутрішньої, так і з зовнішнім світом.
Гравій або пісок займає більшу частину саду і переважно відображує воду - символ життя на землі. За допомогою грабель на поверхні піску наносяться лінії. Круги навколо каменів – хвилі, що розбиваються об скелі; прямі лінії – нерухома водойма; хвилясті візерунки – бурхливий потік.
Згідно стародавній японській міфології  гори і камені засновують скелет землі. Вони символізують постійність та незмінність. Камені зазвичай розміщують групами. Тут, як і в природі, ніколи не буває повної симетрії. Камені на піску або гравії відображують острови в океані, гори, скелі. Але можливі і будь-які інші різноманітні асоціації. І в цьому суть японського саду каменів – кожен спостерігач знайде в ньому щось своє.
Рослини і елементи декору грають другорядну ролі в саду каменів. Вони поєднують окремі частини саду, пом’якшують лінії та створюють фон. Всі елементи декору обов’язково мають бути виконані із натуральних матеріалів – каменю, дерева, металу.
Сади каменів – це втілення японського символізму, вони розвивають уяву через споглядання. Такі сади являють собою не фрагмент природи, а її символ. Задача саду – за допомогою застиглої картини дати змогу людині зосередитись, визвати асоціативні образи. 

Саме тому все більшою популярністю починають користуватися японські настільні сади каменів, купити які зараз стало набагато простіше  - в Клубі бонсай. Враховуючи ваші побажання, ви можете наповнити базову комплектацію мініатюрного саду каменів різноманітними елементами із нашого асортименту.

Фігурна дерев’яна основа, яка зроблена вручну майстрами по дереву, найбільш реалістично передає і пояснює походження стилістики японського кам’яного саду, та відображає гористу країну з красивим та різноманітним ландшафтом.

Для вашого настільного саду каменів для дому ви можете вибрати колір піску, які представлені в нашому асортименті.

Продаж японського саду каменів дзен неможливий без різноманітності каменів, декору та величезного вибору мініатюрних дерев бонсай, які завжди можна обрати на купити в Клубі бонсай. 

Покупка японського мініатюрного саду каменів для дому – це ще одна можливість зупинитися та насолодитися часом наодинці зі своїми думками.