Сизігіум, d 30

Сизігіум, d 30

В наявності
Вік: 20 років
Висота: 70 см
Розмір горшку: 30 см
7 500 грн
КУПИТИ
Сизігіум, d  30
 
Сизігіум, d  30
 
Сизігіум, d  30
 

Сизігіум, 20 років

лат. Syzygium sp.

Сизігіум – рід квітучих рослин, який належить до сімейства Миртові. Це дуже великий рід рослин, налічує близько 1200-1800 видів, ареал яких займає території від Африки і Мадагаскару через південну Азію на схід через Тихий океан.

Більшість видів – це вічнозелені дерева і чагарники. Кілька видів вирощують як декоративні рослини завдяки їх привабливому глянцевому листю, а на деяких дозрівають їстівні фрукти, які їдять свіжими або використовують для приготування джемів та желе, але все ж особливої харчової цінності цей рід рослин не має.

Одна з рослин, яку багато хто знає, цінує і регулярно використовує – гвоздика Syzygium aromaticum, невідкриті суцвіття якої – популярна спеція.

Деякі з їстівних видів Syzygium висаджують у тропіках по всьому світу, а окремі з них стали інвазивними видами в деяких острівних екосистемах.

Сизігіум – дуже гарне дерево, різні види якого мають різне листя, здебільшого молоді листочки мають рожеве забарвлення, що надає дереву особливого шарму. У деяких видів стовбур і кора бордового кольору. Кора сизігіумів іноді може трохи лущитися, завдяки чому оголюється привабливий колір стовбура.

Завдяки цьому сизігіум дуже цінують майстри як матеріал для створення бонсай.


Важливо про наші бонсай

Це ексклюзивний бонсай, виконаний майстром в одному екземплярі.

Фото на сайті повністю відображає реальний вигляд дерева, яке Ви можете купити у теплиці Клубу бонсай, замовивши на сайті або телефоном. Ми завжди радимо за можливості приїжджати до нас для того, щоб обрати саме своє дерево бонсай наживо, тому що навіть найкраще фото не передає реальної краси рослини.

ДО ЦЬОГО ТОВАРУ КЛУБ БОНСАЙ РЕКОМЕНДУЄ