Сосна, d 50

Сосна, d 50

В наявності
Вік: 55 років
Висота: 40, розмах крони 57 см см
Розмір горшку: 50 см
терміни доставки та ціна за запитом
Сосна, d 50
 
Сосна, d 50
 
Сосна, d 50
 
Сосна, d 50
 

Сосна біла, 55 років

лат. Pinus parviflora

Сосна – це невеликий рід хвойних рослин: дерев, а також чагарників, який належить до сімейства Pinaceae. На сьогодні рід налічує близько 126 видів хвойних рослин, серед яких і певні спірні види.

Умовно всі сосни можна поділити на три великі групи, залежно від кількості хвоїнок в пучку:

- двохвойні (з двома хвоїнками): Pinus sylvestris (сосна звичайна), Pinus pinaster (сосна приморська), Pinus thunbergiana (чорна сосна);

- трьохвойні (з трьома хвоїнками): Pinus bungeana (сосна Бунге);

- п'ятихвойні (з п'ятьма хвоїнками): Pinus sibirica (сосна сибірська), Pinus parviflora (сосна біла).

У природі різні види сосен рівномірно розподілені в північній півкулі. Деякі види сосни були введені в помірні і субтропічні райони обох півкуль, де їх вирощують задля деревини, а також як декоративні рослини в парках і садах. Деякі введені види сосен стали досить інвазивними і почали загрожувати природним екосистемам.

Сосни – це вічнозелені, хвойні, смолисті дерева, рідше чагарники, що ростуть на висоті від 3 до 80 метрів, до того ж більшість видів досягає 15-45 метрів. Найвища відома сосна – сосна жовта (Pínus ponderósa), висотою 81,79 метра, розташована в національному лісі штату Орегона.

Кора більшості сосен товста і луската, але певні види мають тонку кору, яка лущиться. Гілки ростуть по спіралі. Більшість соcен нарощують одне коло гілок за рік, деякі ж – два або більше. Цікавий факт: при такому спіральному рості гілки розташовані у співвідношенні чисел Фібоначчі.

Сосни вважають довгожителями серед рослин, адже зазвичай дерева досягають віку 100-1000 років, а деякі навіть більше. Найбільш довгоживучою серед сосен вважають Pinus longaeva. Сосна цього виду, що отримала назву «Мафусал», – одна з найстаріших живих організмів у світі віком близько 4 600 років. Дерево зростає біля піку Білої гори в Каліфорнії.

Pinus parviflora, також відома як п'ятиголова сосна, Біла сосна Уллундо, або японська біла сосна – дерево, характерне для регіонів Кореї і Японії.

Це хвойне вічнозелене дерево утворює широку щільну конічну крону. Листя голчасте, пучками по п'ять хвоїнок довжиною 5-6 см.

Біла сосна – дуже популярне для вирощування бонсай дерево, яку часто також висаджують як декоративну рослину в парках і садах.


Важливо про наші бонсай

Це ексклюзивний бонсай, виконаний майстром в одному екземплярі.

Фото на сайті повністю відповідає реальному вигляду дерева (оскільки дерево листопадне, зовнішній вигляд може змінюватися залежно від сезону), яке Ви можете замовити в Клубі бонсай на сайті або телефоном. Термін доставки виставкових дерев уточнюйте у менеджера.