Сосна, d 15-2

Сосна, d 15-2

В наявності
Вік: 12 років
Висота: 40 см
Розмір горшку: 15 см
3 200 грн
КУПИТИ
Сосна, d 15-2
 
Сосна, d 15-2
 
Сосна, d 15-2
 

Сосна біла, 12 років

лат. Pinus parviflora

Сосна – це невеликий рід хвойних рослин: дерев, а також чагарників, який належить до сімейства Pinaceae. На сьогодні рід налічує близько 126 видів хвойних рослин, серед яких і певні спірні види.

Умовно всі сосни можна поділити на три великі групи, залежно від кількості хвоїнок в пучку:

- двохвойні (з двома хвоїнками): Pinus sylvestris (сосна звичайна), Pinus pinaster (сосна приморська), Pinus thunbergiana (чорна сосна);

- трьохвойні (з трьома хвоїнками): Pinus bungeana (сосна Бунге);

- п'ятихвойні (з п'ятьма хвоїнками): Pinus sibirica (сосна сибірська), Pinus parviflora (сосна біла).

У природі різні види сосен рівномірно розподілені в північній півкулі. Деякі види сосни були введені в помірні і субтропічні райони обох півкуль, де їх вирощують задля деревини, а також як декоративні рослини в парках і садах. Деякі введені види сосен стали досить інвазивними і почали загрожувати природним екосистемам.

Сосни – це вічнозелені, хвойні, смолисті дерева, рідше чагарники, що ростуть на висоті від 3 до 80 метрів, до того ж більшість видів досягає 15-45 метрів. Найвища відома сосна – сосна жовта (Pínus ponderósa), висотою 81,79 метра, розташована в національному лісі штату Орегона.

Кора більшості сосен товста і луската, але певні види мають тонку кору, яка лущиться. Гілки ростуть по спіралі. Більшість соcен нарощують одне коло гілок за рік, деякі ж – два або більше. Цікавий факт: при такому спіральному рості гілки розташовані у співвідношенні чисел Фібоначчі.

Сосни вважають довгожителями серед рослин, адже зазвичай дерева досягають віку 100-1000 років, а деякі навіть більше. Найбільш довгоживучою серед сосен вважають Pinus longaeva. Сосна цього виду, що отримала назву «Мафусал», – одна з найстаріших живих організмів у світі віком близько 4 600 років. Дерево зростає біля піку Білої гори в Каліфорнії.

Pinus parviflora, також відома як п'ятиголова сосна, Біла сосна Уллундо, або японська біла сосна – дерево, характерне для регіонів Кореї і Японії.

Це хвойне вічнозелене дерево утворює широку щільну конічну крону. Листя голчасте, пучками по п'ять хвоїнок довжиною 5-6 см.

Біла сосна – дуже популярне для вирощування бонсай дерево, яку часто також висаджують як декоративну рослину в парках і садах.


Важливо про наші бонсай

Це ексклюзивний бонсай, виконаний майстром в одному екземплярі. Фото на сайті повністю відповідає реальному вигляду дерева, яке Ви можете купити в теплиці Клубу бонсай, замовивши на сайті або телефоном. Ми завжди радимо за можливості приїжджати до нас для того, щоб обрати саме своє дерево бонсай наживо, тому що навіть найкраще фото не передає реальної краси рослини.

ДО ЦЬОГО ТОВАРУ КЛУБ БОНСАЙ РЕКОМЕНДУЄ