Рекомендації з догляду - бонсай Кармона

Опис: Кармона (лат. Carmona) – це тропічний вічнозелений чагарник із овальними блискучим листям. У природі дерево досягає висоти 4 метри. Яскраво-коричневий стовбур виглядає дуже контрастно з темно-зеленою кроною. Квітне Кармона протягом майже всього року невеликими зіркоподібними білими квітками. Іноді в результаті цвітіння у Кармони дозрівають зелені неїстівні плоди у вигляді ягід (процес повільний). У природі Кармона часто трапляється у східній і південно-східній Азії: Індія, Індонезія, Південний Китай, Тайвань і Японія.

Розташування: Кармону рекомендовано розташовувати на сонячному місці, але захищати від прямих сонячних променів. Для бонсай комфортна температура – 18-24° С. Навесні-влітку за можливості бажано виносити бонсай Кармона на відкритий балкон або на вулицю, притіняючи від прямих сонячних променів.

Полив: Рясний полив, але між поливами грунт обов'язково повинен просихати. Від надмірного поливу у підставці буде накопичуватися вода, що небезпечно для дерева. Не можна також допускати сильного пересихання грунту. Під час поливу потрібно враховувати кількість листя (менше листя – менше води).

Регулярно обприскуйте Кармону, особливо влітку або в жарку погоду, можна декілька разів на день.

Удобрювання: Удобрювати найкраще рідким добривом. З березня по вересень щодва тижні, взимку – раз на місяць.

Пересадка: За необхідності, щороку або щодва роки навесні або влітку. Кармона дуже чутлива до пересадки, тому після процедури може хворіти. Під час пересадки бонсай Кармона необхідно зрізати кореневу систему не більше ніж на 20%. Для пересадки найкраще використовувати грунт в складі акадама + лава / пуміс / цеоліт в співвідношенні 2:1.

Стрижка: Маленькі гілки необхідно підрізати регулярно, нові пагони – після наростання 6-8 листків на рівні 3-го листка.

Формування: Вигин дротом можливий будь-коли протягом усього року. Нові пагони – тільки після здерев’яніння.

 

 

Купити бонсай Кармона

повернуться