Услуги

Послуги Бонсай Клубу

Ми б дуже хотіли, щоб для кожного з Вас наш Клуб Бонсай був не просто магазином або інтернет-магазином, де Ви купуєте якісні рослини, а й місцем, де Ви завжди можете отримати повний обсяг послуг, необхідну консультацію і допомогу з вибору і догляду за Вашою рослиною.

Ми завжди готові Вам надати наступний перелік послуг:

1. Пересадка Вашого бонсай

Пересадка бонсай – це один із важливих етапів правильного догляду за бонсай. Пересадку бонсай потрібно робити регулярно, залежно від виду та віку дерева, стану грунту, кореневої системи, розміру горщика. Пересаджувати рослину необхідно в хороший якісний грунт для бонсай.

У Клубі наш фахівець завжди зможе пересадити Ваш бонсай. 

Правила пересадки бонсай в Клубі бонсай:

Перш за все, звертаємо увагу власників бонсай на те, що ПЛАНОВА  ПЕРЕСАДКА – це один із важливих кроків по догляду за деревом, який потрібно робити вчасно (кожного року чи кожних 2 -3 роки), враховуючи вік дерева, стан грунту, сезон. Найбезпечніше пересадку робити ранньою весною, тоді дерево найлегше справиться з наслідками пересадки (пересадка – це завжди сильний стрес для рослини).

Пересаджувати необхідно здорові рослини.

ВАЖЛИВО!

Якщо ви пересаджуєте дерево, яке хворіє, або пересаджуєте його не ранньою весною, ризик того, що дерево не відновиться після пересадки є досить великим.

Планова пересадка – це НЕ спосіб „спасти” дерево, коли воно помирає, а регулярна активність по відношенню до рослини, від якої залежить здоров’я вашого дерева.

1.    Вартість пересадки:

-     довжина горщика 10-15 см – ціна 200 грн (включаючи матеріали)

-     довжина горщика 20 см – ціна 250 грн (включаючи матеріали)

-     довжина горщика 25 см – ціна 300 грн (включаючи матеріали)

-     більший розмір горщика – вартість попередньо уточнюється у менеджера

2.    Приносячи дерево для пересадки в Клуб бонсай, ви автоматично погоджуєтесь, що у вас не буде ніяких претензій щодо того, як дерево себе буде вести після пересадки.

Нагадуємо, що успіх пересадки на 95 % залежить від стану дерева, в якому його пересаджують, і від того, як за ним доглядають( протягом 4 тижнів за деревом потрібно особливо прискіпливо доглядати, і дотримуватися всіх рекомендацій).

3. Пересадку проводимо по вівторках і четвергах з 18:00 до 19:00 за попереднім записом у менеджера.

НЕ ПЕРЕСАДЖУЄМО дерева, на яких є шкідники.

Ви завжди можете пересадити дерево самі. Ми завжди готові допомогти вам з консультацією, відправити відео по пересадці, зробити та відправити список необхідних матеріалів для пересадки вашого дерева.

2. Оренда бонсай

Якщо Вам необхідно прикрасити Ваш захід ексклюзивними деревами бонсай, у нашому Клубі бонсай Ви можете замовити послугу Короткострокова Оренда бонсай. Всі бонсай, які є на сайті, можна взяти в оренду, всі вони в наявності. Щодо умов оренди дерев можна дізнатись у менеджерів Клубу бонсай.

3. Безкоштовне упакування бонсай

Кожне обране Вами дерево або товар буде безкоштовно упаковано в стильне упакування і фірмовий пакет.

4. Консультаційна підтримка

Ви завжди можете до нас звертатися з будь-яких питань, які у Вас виникають щодо вибору рослини, догляду за нею. Послуга доступна в будь-який день без вихідних з 10.00 до 19.00.

5. Рослина на замовлення

Ми регулярно (1 раз на 2-3 місяці) їздимо на закупівлю бонсай у різні країни. Це дає нам можливість індивідуально підійти до вимоги кожного окремого клієнта. Якщо Ви хочете розширити свою колекцію саме певним видом дерева, і не змогли знайти його серед наших бонсай, повідомте нас, і ми докладемо максимум зусиль, щоб задовольнити Ваш запит.

6. Кур'єрська доставка

Здійснюється в день замовлення або на наступний день після оформлення замовлення. Кур'єрська доставка в межах міста Київ щодня з 10.00 до 18.00. Вартість доставки по м. Києву – 70 грн, за умови замовлення на суму понад 2500 гривень – безкоштовно. У регіони України ми відправляємо рослини тільки за плюсових температур вночі. Відправляємо товар за допомогою послуг «Нової Пошти». Ми зробимо все можливе, щоб максимально швидко доставити Вам обрану вами рослину.