В'яз дрібнолистий, d 10

В'яз дрібнолистий, d 10

В наявності
Вік: 5 років
Висота: 20 см
Розмір горшку: 10 см
395 грн
КУПИТИ
В'яз дрібнолистий, d 10
 
В'яз дрібнолистий, d 10
 
В'яз дрібнолистий, d 10
 

В'яз дрібнолистий, 5 років 

лат. Ulmus parvifolia

Це молоде дерево бонсай виконане в стилі Хокідачі (мітловидний стиль). Бонсай, виконані в цьому стилі, характеризуються правильно сформованою круглою рівномірною кроною, що нагадує форму "мітли" та мають рівний стовбур дерева. Стиль Хокідачі імітує дерева, що ростуть на місцевостях, що не піддаються дії вітрів та інших агресивних кліматичних факторів, що дозволяє дереву сформувати красиву рівномірну крону, наприклад у містах. 

В'яз китайський (чи вяз дрібнолистовий) в природі росте у Східній Азії - Китаї, Індії, Тайвані, Японії, Південній Кореї, В'єтнамі. В природі це невеликі вічнозелені, іноді напівлистопадні дерева, висотою 10-18 метрів. Крона - розлога, широка, досягає в ширину 15-20 метрів. Листя шкірясті блискучі яскраво зеленого кольору невеликих розмірів - 2-5 см довжиною. Кора - бурого кольору, гладка у молодих дерев і часто тріскається та стає більш структурною у більш дорослих дерев.


Важливо про наші бонсай

Ви можете придбати бонсай в теплиці Клубу бонсай або ж зробити замовлення на сайті чи за телефоном. Але ми завжди рекомендуємо по можливості приїжджати до нас для того, щоб вживу побачити та обрати саме своє дерево бонсай, оскільки навіть найпрофесійніше фото не передає реальної краси дерева.

ДО ЦЬОГО ТОВАРУ КЛУБ БОНСАЙ РЕКОМЕНДУЄ