Ялівець, d 35

Ялівець, d 35

В наявності
Вік: 40 років
Висота: 64 см
Розмір горшку: 35 см
терміни доставки та ціна за запитом
Ялівець, d 35
 
Ялівець, d 35
 
Ялівець, d 35
 
Ялівець, d 35
 

Бонсай Ялівець, 40 років

лат. Juniperus sp.

Це дерево виконане в стилі Мойогі (неформальна вертикаль), характерною особливістю якого є наявність одного або декількох вигинів стовбура. У природі дерева ростуть у недостатньо освітлених місцях, тому постійно тягнуться до джерела світла, що призводить до формування вигинів.

Ялівець – рід вічнозелених чагарників і дерев сімейства кипарисових, який об'єднує близько 50-70 видів. У природі досягають висоти 10-15 метрів. Залежно від виду колір хвої варіюється від темних синьо-зелених відтінків до світло-зелених, структура хвої може бути лускоподібною або голчастою. Ягодоподібні шишки ялівцю круглої або овальної форми від 3 мм до 2 см у діаметрі.

Ялівці мають безліч корисних властивостей: очищають повітря, шишкоягоди широко використовують у медицині та кулінарії, з деревини добувають ялівцеву олію. Ялівець також вважають символом довголіття, сили і родючості.


Важливо про наші бонсай

Це ексклюзивний бонсай, виконаний майстром в одному екземплярі.

Фото на сайті повністю відповідає реальному вигляду дерева (оскільки дерево листопадне, зовнішній вигляд може змінюватися залежно від сезону), яке Ви можете замовити в Клубі бонсай на сайті або телефоном. Термін доставки виставкових дерев уточнюйте у менеджера.