Зантоксилум мітлоподібний, d 20

Зантоксилум мітлоподібний, d 20

В наявності
Вік: 9 років
Висота: 30 см
Розмір горшку: 20 см
740 грн
КУПИТИ
Зантоксилум мітлоподібний, d 20
 
Зантоксилум мітлоподібний, d 20
 
Зантоксилум мітлоподібний, d 20
 

Зантоксилум, 9 років

лат. Zanthoxylum piperitum

Це молоде дерево бонсай виконане в стилі Хокідачі (мітловидний стиль). Бонсай, виконані в цьому стилі, характеризуються правильно сформованою круглою рівномірною кроною, що нагадує форму "мітли" та мають рівний стовбур дерева. Стиль Хокідачі імітує дерева, що ростуть на місцевостях, що не піддаються дії вітрів та інших агресивних кліматичних факторів, що дозволяє дереву сформувати красиву рівномірну крону, наприклад у містах. 

Зантоксилум (лат. Zanthoxylum) – це рід, що налічує понад 250 видів листопадних і вічнозелених дерев і кущів. Зантоксилум входить до сімейства Рутові і поширений по всьому світу в теплому помірному і субтропічному кліматі.

Листя має дуже яскраве забарвлення і майже неприродний блиск. Стебла і гілки іноді мають невеликі шипи. Стовбур дерева голий або волосистий. Квітки Зантоксилуму жовті, дуже дрібні і непоказні, майже не пахнуть. Плоди також дуже дрібні, майже без м'якоті, у вигляді дрібних коробочок. Плоди деяких видів роду Зантоксилум використовують для виготовлення спецій. У давні часи кору цих дерев використовували для втамування зубного болю, лікування ревматизму і зняття кольок.

Багато видів Зантоксилум використовують для вирощування бонсай, рослини добре почуваються в кімнатних умовах. Zanthoxylum piperitum і Zanthoxylum beecheyanum – два найбільш популярних види для бонсай. У Клубі Бонсай представлений один з них – Zanthoxylum piperitum. Одним із найбільш популярних видів бонсай він став завдяки особливому листю. У нашому клубі ви можете обрати і купити бонсай Зантоксилум, і здивувати друзів і близьких вам людей незвичайним подарунком «з перчинкою».


Важливо про наші бонсай

Ви можете купити цей бонсай у теплиці Клубу бонсай, замовивши на сайті або телефоном. Ми завжди радимо за можливості приїжджати до нас для того, щоб обрати саме своє дерево бонсай наживо, тому що навіть найкраще фото не передає реальної краси рослини.

ДО ЦЬОГО ТОВАРУ КЛУБ БОНСАЙ РЕКОМЕНДУЄ